בסוף תהיה מרוצה.

המטרה שלנו היא ליצור לך את סביבת העבודה הפשוטה, הנוחה והמקצועית ביותר להצלחתו של האתר והעסק שלך.

בסוף התהליך לעסק שלך יהיה אתר מתקדם עם עיצוב בהתאמה אישית ובנוסף תקבל/י גישה חופשית וללא הגבלת זמן למערכת הדרכה שתלמד אותך את כל הכלים הדרושים לתפעול, ניהול, ושיווק האתר שלך בצורה מקצועית וכל זה בקצב שלך וללא ידע מראש.

והכי חשוב - המחיר יהיה הוגן, אנחנו מתחייבים לזה. 

 

התהליך

כולם כבר יודעים שכל עסק רציני חייב אתר אינטרנט אבל בכל זאת אסביר למה - בכל יום אנחנו מבלים מספר ממושך של שעות מול המחשב או המכשיר הנייד, התרגלנו לשאול את האינטרנט עשרות אם לא מאות שאלות מידי יום ובראש ובראשנה לפני שאנחנו פותחים את הארנק - משווים מחירים, מחפשים את "הדיל הטוב ביותר", מחפשים המלצות על בעלי מקצוע וכ'ו... לכן אם אתה לא שם, אתה לא קיים...

האם שאלת את עצמך כמה לקוחות תרוויח אם האתר של עסק שלך יופיע במקומות הנכונים? או אולי יותר נכון לשאול כמה לקוחות הפסדת עד היום כי העסק שלך פשוט לא הופיע?

בשלב הראשון נכתוב אפיון יסודי לאתר ולעסק שלך, נבחן מה יהיו מטרות האתר, מי יהיה קהל היעד, מי הם המתחרים, נקבע מה יהיה הקו העיצובי, נאסוף חומרים רלווטנים, נסנן את הלא רלוונטי ונקבע לוחות זמנים.

לאחר שנסיים את כתיבת האפיון ואיסוף החומרים הרלוונטים נתחיל לעבוד על האתר (או התדמית במידת הצורך ולאחר מכן ניגש לאתר), התהליך יהיה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח וביחד נקבל החלטות במהלך ההקמה.

כאשר נסיים את הקמת האתר נעבור ביחד על כל מערכות ודפי האתר ונבצע תיקונים ושינוים אחרונים.

לבסוף ניגש להדרכה - נשב אחד על אחד ונעבור על כל מערכות האתר, הלקוח יקבל הדרכה אישית ותשובות לכל השאלות ובנוסף יקבל גישה למערכת ההדרכה שלנו:

 אז איך זה עובד?

7.png

אפיון: 
בשלב הראשון נכתוב אפיון יסודי לאתר ולעסק שלך, נבחן מה יהיו מטרות האתר, מי יהיה קהל היעד, מי הם המתחרים, נקבע מה יהיה הקו העיצובי, נאסוף חומרים רלווטנים, נסנן את הלא רלוונטי ונקבע לוחות זמנים.

האיפון ישמש אותנו לארוך כל התהליך

 

עיצוב:
אתר טוב זה אתר משכנע ואתר משכנע זה אתר שנראה טוב!

מיד לאחר כתיבת האפיון נתחיל לעבוד על בניית התדמית של העסק שלך. לעיצוב חלק משמעותי ביכולת האתר שלך לשכנע את לקוחות ולכן אנחנו שמים משקל רב על עיצוב האתר ובניית תדמית נכונה ומרשימה לעסק שלך. 

כל לקוח יהנה מעיצוב אישי ושותפות מלאה בקבלת ההחלטות.

6.png
 

אתר רספונסיבי:

אתר רספונסיבי משמעותו אתר מותאם לגלישה דרך המכשיר הסלולרי, היום כשאר לכולם מכשיר נייד מאשפר גישה לאינטרנט מכל מקום ישנה חשיבות רבה להתאמת האתר לגולשים דרך המכשיר הנייד. 
כלל האתרים שלנו הינם אתרים רספונסיבים המאפשרים גלישה נוחה ומהירה דרך המכשיר הסלולרי.

toolbox.png
 

הדרכה אישית: 

בדיוק כמו שאדם זר ללא רקע אינו יוכל לנהל או לתפעל את העסק שלך כך גם ניהול ותפעול אתרי אינטרנט - אם אין לך את הידע המתאים לא תוכל לנהל ולתפעל את האתר... והאתר? פשוט יהיה דומם, עוד אתר מתוך מליארדי אתרים שנמצאים ברשת... לכן, אנחנו נדאג לך להדרכה אישית וקפדנית ולווי צמוד לאורך כל הדרך.

לאחר שנסיים לבנות את האתר שלך תקבל/י הדרכה אישית וקפדנית כיצד לתפעל, לנהל, לערוך ולשווק את האתר שלך בצורה מקצועית וללא צורך בידע מראש, הדרכה שתלמד אותך את כל הכלים הדרושים לתפעול, ניהול, ושיווק האתר שלך בליווי צמוד ובקצב שלך.

8.png
 

נגישות:

הזמן שלך חשוב יותר מהכל ולכן כל השיטה שלנו בנויה סביבך - החל משלב בניית האתר: לא תצטרך לצאת מהבית נוכל, לקיים פגישות בסקייפ, לתקשר דרך הוואטסאפ, מיילים או שיחות פלאפון. אנחנו נדאג להתאים את עצמנו אליך.

כך גם ההדרכה שלנו - נוכל לתאם מפגשים (אונליין או פרוטנלית) בהתאם לזמנך הפנוי ובהתאם לקצב ההתקדמות שתבחר/י.

9.png
 

מחיר:

התמחור תלוי באופי האתר ובכמות העבודה הדרושה להקמתו (ניתן לראות פה את רשימת ה ), על מנת לחשב את עלות ההקמה נצטרך לבצע אפיון הקמה שלאחריו נוכל לשלוח הצעת מחיר. המחיר יהיה הוגן וריאלי.

לרוב טווח המחירים נא בין 1500 - 6500 ש"ח בהתאם לאופי האתר ודרישות הלקוח.

10.png

בוא/י נדבר!

בוא/י נדבר! תשמע מה יש לנו להציע, אין לך מה להפסיד.

כפתור.png

ההודעה נשלחה בהצלחה!